Warsztat samochodowy koło Szczecina

Bosch Car Service Starościk to warsztat samochodowy znajdujący się w miejscowości Dołuje koło Szczecina. Od 1 września 2019 roku jesteśmy częścią sieci warsztatów samochodowych Bosch Car Service. Poprzednio przez wiele lat należeliśmy do europejskiej sieci warsztatów szybkiej obsługi Euromaster, specjalizującej się w serwisie opon oraz lekkiej mechanice.

Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy 11 stanowisk przeznaczonych dla wszystkich typów pojazdów: samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, autobusów, maszyn budowlanych i rolniczych, a także motocykli. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w zakresie mechaniki samochodowej i diagnostyki komputerowej, stale podnoszących swoje kwalifikacje, służących naszym Klientom fachową i indywidualną poradą. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem warsztatowym, takim jak system do kontroli geometrii kół i osi TruckCam z ustawianiem fotoradarów. Posiadamy autoryzacje BOSCH, ZF, SAF-HOLLAND, BPW, WABCO, HALDEX i KNORR-BREMSE, które upoważniają nasz serwis do przeprowadzania zarówno gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych napraw samochodów ciężarowych oraz dostawczych. Posiadamy również ubezpieczenie OC.

Szeroki zakres usług

Oferta naszego warsztatu samochodowego obejmuje prace w zakresie ustawienia geometrii kół, naprawy i wymiany elementów układu hamulcowego i zawieszenia oraz serwisu klimatyzacji. Posiadamy szeroki wybór felg renomowanych producentów. Zajmujemy się również sprzedażą płynów eksploatacyjnych, m.in. olejów silnikowych i hydraulicznych, a także kosmetyków samochodowych i różnego rodzaju akcesoriów.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług warsztatu samochodowego Bosch Car Service Starości. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.